بهترین تلفن بیسیم پاناسونیک

بدون شک پاناسونیک یکی از معروف‌ ترین و معتبرترین برندهایی است که محصولات خود را در سراسر دنیا به فروش می‌ رساند. از دیرباز نیز ما با این برند و محصولات متنوعش آشنا هستیم. اما تلفن‌ های بیسیم پاناسونیک بدون رقیب در بازارهای ایرانی هستند. تلفن‌ هایی که با ویژگی‌ها و کارایی‌ هایی که دارند توانسته‌ اند نظر کاربران خود را جلب کنند. شاید در بین این برند عالی دنبال بهترین تلفن بیسیم پاناسونیک باشید. اما به نظرتان برای این که بدانید کدام یک از محصولات بهترین هستند؛ باید به چه نکاتی توجه کنید؟ در ادامه این مطلب به شما خواهیم گفت که باید دنبال چه ویژگی‌ هایی باشید تا بهترین را پیدا کنید.

ویژگی‌ های بهترین تلفن بیسیم پاناسونیک

پاناسونیک برند محبوبی بوده و سعی می‌ کند از امکانات جذابی برای تلفن‌ های خود استفاده کند. در واقع این امکانات و کاربردها هستند که یک محصول حرفه‌ ای با کاربری حرفه‌ ای را به جای محصولات عادی برای کاربری عادی درست می‌ کنند.

قطعا بهترین نوع تلفن بیسیم پاناسونیک ویژگی‌ هایی دارد که آن را از محصولات عادی جدا می کند. در ادامه این ویژگی‌ ها را با هم مرور می‌ کنیم.

بودجه شما چقدر است؟
قطعا برای خرید بهترین تلفن بیسیم پاناسونیک باید مقداری بودجه تعیین کرده باشید. توصیه ما این است که ابتدا هزینه‌ ای که در نظر دارید برای خرید انجام دهید را مشخص کنید.
سپس اقدام به بررسی مدل‌ هایی کنید که با بودجه شما هماهنگ هستند. سپس بهترین مدلی که بیشترین ویژگی‌ های بیان شده در زیر دارد را خریداری کنید.

رنگ و وزن تلفن بیسیم:
وقتی دنبال خرید یک محصول هستید بدون شک ابتدا به ظاهر آن توجه می‌ کنید. شاید اما وزن تلفن‌ های بیسیم بسیار مهم است. زیرا باید آنها را در حین استفاده با خود حمل کنید. هیچکس از استفاده از تلفن‌ های سنگین خوشش نمی‌ آید. پس هنگام خرید اگر ظاهر محصول برای شما مهم است؛ پس حتما به رنگ و وزنی که محصول دارد توجه کنید. تلفن‌ های بیسیم پاناسونیک در رنگ‌ های نقره‌ ای، مشکی و خاکستری عرضه می‌ شوند. وزن آنها نیز سبک بوده و معمولا گوشی بیسیم وزنش از 200 تا 250 گرم بالاتر نمی‌ رود.

بهترین تلفن بی سیم پاناسونیک

بیس تلفن را در نظر داشته باشید:
پایه و جای شارژ تلفن‌های بیسیم را بیس می‌ گویند. برای شارژ کردن گوشی بیسیم و قرار دادن گوشی بر روی یک مکان، از بیس تلفن استفاده می‌ کنند. بر روی بیس دکمه‌ هایی قرار گرفته تا بتوانید گوشی خود را پیدا کنید و اگر شارژ کافی در تلفن بیسیم نباشد؛ چراغ آن روشن خواهد شد.

همچنین بر روی بیس تلفن برخی از مدل‌ های تلفن بیسیم پاناسونیک دکمه‌ هایی برای برقراری تماس قرار گرفته است تا در صورت نبود تلفن بیسیم بتوانید تماس‌ های دریافتی را پاسخ داده و در صورت نیاز قطع کنید.
این ویژگی‌‌ ها در برخی از مدل‌ های خاص وجود دارند اگر دنبال چنین کاربردهایی در تلفن بیسیم خود هستید؛ مدل‌ هایی را انتخاب کنید که این ویژگی‌ ها را داشته باشند.

نظرتان در مورد قابلیت اتصال به دیوار چیست؟
برخی از مدل‌ های تلفن‌ های بیسیم پاناسونیک این قابلیت را دارند که آنها را بر روی دیوار نصب کنید. این ویژگی برای خانواده‌ هایی که فرزند کوچک در خانه دارند بسیار مناسب است.

به برد بیسیم توجه کنید:
از مهم‌ ترین نکاتی که در زمان خرید تلفن‌ بیسیم باید به آن توجه کنید؛ برد تلفن است. همان طور که در بخش‌ های بالایی ذکر کردیم؛ تلفن‌ های بیسیم یک بیس دارند. این بیس مانند آنتن نیز عمل می‌ کند. هرچه تلفن به بیس نزدیک‌ تر باشد؛ آنتن دهی بهتری هم خواهد داشت.

اما برد در تلفن‌ های بیسیم بسیار مهم است. پاناسونیک روی این موضوع مانور زیادی داده است. برد این تلفن‌ ها به داخل محیط و خارج محیط تقسیم می‌ شوند. اگر در محیط‌ های بزرگ قرار است از تلفن بیسیم پاناسونیک استفاده کنید؛ به دنبال بهترین مدلی باشید که برد بالایی دارد.

منشی تلفنی، نیاز کاربران امروزی:
اغلب با قابلیت منشی تلفنی آشنایی دارید. منشی تلفنی به افرادی که با شما در تماس‌اند اجازه می‌ دهد که برای شما پیغام بگذارند. برخی از افراد تماس‌ های خود را از دست می‌دهند.
با وجود منشی تلفنی از دیگران بخواهید برای شما پیغام بگذارند. بیشتر مدل‌ های تلفن پاناسونیک دارای این ویژگی هستند. اغلب آنها تا 40 دقیقه توانایی ضبط هم دارند.
اگر به این ویژگی نیاز دارید؛ حتما در مورد مدل‌ هایی که این ویژگی را دارند حسابی تحقیق کرده و بهترین انتخاب با قیمت متناسب با بودجه‌تان انتخاب کنید.

حالت شب گزینه‌ ای برای بد خواب‌ ها:
برخی از افراد به طور طبیعی دچار مشکل خواب هستند. یعنی به سختی به حالت خواب عمیق فرو می‌ روند. کوچکترین صدا نیز می‌ تواند آنها را تا صبح بیدار نگه دارد.
آزاردهنده‌ ترین صدا نیز صدای یک تماس بی‌ وقت در شب است. اما خوشبختانه پاناسونیک به این موضوع هم فکر کرده و مدل‌ هایی را طراحی کرده است که مجهز به حالت شب هستند. این نوع تلفن بیسیم به طور اتوماتیک در شب به حالت بی‌صدا رفته و در صورت تماس با شما، تلفن صدایی نخواهد داشت. این حالت مجددا در صبح غیر فعال خواهد شد.

باتری یک فاکتور مهم است:
درنهایت باتری فاکتور مهمی برای یک تلفن بیسیم است. خوشبختانه پاناسونیک به این مورد هم توجه بسیاری داشته است. به طوری که باتری‌ های این محصول قابلیت شارژ مجدد داشته و در صورت خراب شدن به راحتی می‌ توانید آنها را جایگزین کنید.

در نظر داشته باشید که برخی از مدل‌ ها تا 3 الی 5 روز نیازی به شارژ مجدد نخواهند داشت. اما در نهایت میزان شارژ باتری و نگهداری از آن به استفاده شما بستگی خواهد داشت.

برخی از قابلیت‌ های ویژه در تلفن بیسیم پاناسونیک

پاناسونیک نه تنها بر روی ویژگی‌ هایی تمرکز کرده‌ است که برای همه مناسب هستند؛ بلکه به کاربران کم شنوای خود نیز اهمیت می‌ دهد. برخی از مدل‌های این شرکت با سمعک سازگاری داشته و صدا را با وضوح بهتری برای افراد سمعکی و کم شنوا پخش می‌ کنند.

  • یکی دیگر از ویژگی‌ های جذاب تلفن‌ های پاناسونیک این است که می‌ توانید صدای زنگ را به میل خود تغییر دهید.
  • پخش صدای پیام‌ های منشی تلفنی را روی حالت آهسته قرار دهید تا پیغام‌ ها را به درستی بشنوید.
  • از مدل‌ هایی که دکمه بزرگی دارند برای افراد سالمند استفاده کنید. چندین مدل از تلفن‌ های بیسیم پاناسونیک وجود دارد که بهترین گزینه برای افراد سالمندی هستند که چشمان ضعیفی دارند. این مدل‌ ها نه تنها دکمه‌ های بزرگی دارند؛ بلکه دارای نور پشت صفحه برای دکمه‌ ها هستند تا به راحتی قابل مشاهده باشند.